Przejdź do treści

Umiejętności, strona 5

Gulasz z Węgorza

Aktywne
Gulasz z Węgorza Rzecznego 4.0Gulasz z Węgorza Rzecznego 4.1Gulasz z Węgorza Rzecznego 4.2Gulasz z Węgorza Rzecznego 4.3Gulasz z Węgorza Potokowego 8.0Gulasz z Węgorza Potokowego 8.1Gulasz z Węgorza Potokowego 8.2Gulasz z Węgorza Potokowego 8.3

Harpun

Aktywne
Włócznia Adepta

Herbatniki z Jaja Młodego Smoka

Aktywne
Herbatniki z Jaja Młodego Smoka 8.0

Heroiczna Walka

(PASYWNE)
Pałasz Adepta

Heroiczne Rozszczepienie

Aktywne
Pałasz Adepta

Heroiczny Cios

Aktywne
Pałasz Adepta

Hiperstatyka

Aktywne
Młot Gwintowy Adepta

Hojne Leczenie

Aktywne
Święty Kostur Adepta

Hop

Aktywne
Królik Caerleon

Huragan

Aktywne
Żelazny Kostur Adepta

Instynkt Łowiecki

Aktywne
Śnieżny Husky

Jajko Niespodzianka

Aktywne
Jajko Niespodzianka 4.0

Jesiotr Rzeczny

Aktywne
Jesiotr Rzeczny 8.0

Kałamarnica Płyciznowa

Aktywne
Kałamarnica Płyciznowa 3.0

Kamuflaż

(PASYWNE)
Elitarna Salamandra Bagienna

Kanapka

Aktywne
Kanapka z Koziną 4.0Kanapka z Koziną 4.1Kanapka z Baraniną 6.0Kanapka z Baraniną 6.1Kanapka z Baraniną 6.2Kanapka z Baraniną 6.3Kanapka z Wołowiną 8.2Kanapka z Wołowiną 8.3

Kanapka z Salamandry

Aktywne
Kanapka z Salamandry Strumykowej 4.0Kanapka z Salamandry Strumykowej 4.1Kanapka z Salamandry Bystrej 6.0Kanapka z Salamandry Bystrej 6.1Kanapka z Salamandry Burzowej 8.0Kanapka z Salamandry Burzowej 8.1Kanapka z Salamandry Burzowej 8.2Kanapka z Salamandry Burzowej 8.3

Karp Prążkowany

Aktywne
Karp Prążkowany 2.0

Kataklizm

Aktywne
Kostur Potępienia Adepta

Klątwa Skurczenia

Aktywne
Buzdygan Inkuba Adepta

Klątwa Śmierci

Aktywne
Przeklęty Kostur Adepta

Kleista Mikstura

Aktywne
Mniejsza Kleista Mikstura 3.0Mniejsza Kleista Mikstura 3.1Kleista Mikstura 5.0Kleista Mikstura 5.1Kleista Mikstura 5.2Kleista Mikstura 5.3